Sieć

Jak wszyscy wiemy, INTERNET to najnowocześniejszy sposób komunikowania się z wszystkimi na całym świecie. INTERNET zaczął działać w latach 60-tych XX wieku. W ten sposób pojedynczy sygnał może zostać wysłany do wielu użytkowników. Niektórzy ludzie wyrzucili staromodny sposób wysyłania maili. Przeważnie teraz używa E-MAIL do wysyłania poczty do innych części kraju lub wysyłania jej do innych krajów.

E-mail został opracowany przez ARPANET, podobnie jak system tablicy ogłoszeń.

W 1991 roku został przedstawiony ludziom tego, co teraz nazywamy WORLD WIDE WEB. WORLD WIDE WEB jest częścią Internetu, którą widzi i używa większość użytkowników i która sprawiła, iż ​​stał się tak popularny. To dało początek dużemu boomowi w korzystaniu z sieci. Sieć nieustannie się rozwija w unikalny sposób. W sieci jest teraz miliard stron internetowych i tysiące więcej.

Zobacz: korepetycje matematyka

A teraz, gdy INTERNET stał się moim sposobem rozwijania się, odkrywania i oglądania nowych rzeczy. Czuję, iż jestem niezwykle szczęśliwy, że jestem dostęp do Internetu w przypadku moich projektów, zadań badawczych itp., Ale niewątpliwie nie zapominam o nauce z książek, o badaniach w bibliotekach itp., Bowiem wiem, iż internet naprawdę bardzo pomaga, ale wiem też, iż powinienem sam sobie pomóc odnosić moje studia do mojej własnej nauki. Ponieważ przyniosę wszystko, uczę się do college’u, dopóki nie dorosnę oraz nie będę musiał żyć własnym budżetem. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>