Usługi – przeprowadzki Szczecin

Profesjonalny transport, taxi bagażowe w Szczecinie

Przeprowadzki Szczecin to podstawowy punkt oferty. Firma transportowa o profilu przeprowadzkowym. Oferta rozszerzona o takie elementy jak: transport pojazdów, maszyn. Możliwość organizacji transportów ponad gabarytowych.

Realizacja przeprowadzki w Szczecinie wymaga znajomości topografii miasta i regionu, umiejętności zaplanowania wielu operacji i staranne wykonanie wszystkich czynności. Przeprowadzki Szczecin to nie tylko przetransportowanie przedmiotów z jednego miejsca w inne. To szerszy wachlarz usług. Należą do nich między innymi:

  • logistyka,
  • praca tragarzy,
  • załadunek.

Flota

By móc realizować zlecenia o tak szerokim zakresie niezbędna jest odpowiednią flota samochodów. Oprócz aut do 3.5 tony – w tym skrzynie z windą do transportów większych podstawiane są ciężarówki z naczepami niskopodłogowymi. Przy większych przeprowadzkach operacja przeprowadzana jest za pomocą większej ilości pojazdów.

Obszar

Usługi są realizowane nie tylko na terenie miasta Szczecin, ale w całej Polsce. Przyjmowane sa też zlecenia na przeprowadzki za granicę.

Zabezpieczenia

Szczecin. Przeprowadzki i transport są ważną usługą w tym mieście.

Przeprowadzki Szczecin to szereg zabezpieczeń technicznych tak by powierzone mienie klienta nie uległo zniszczeniu. Są to mocujące pasy transportowe oraz materiały amortyzujące uderzenia i chroniące przed przetarciem.

Przeprowadzki Szczecin to profesjonalizm i bezpieczeństwo

  • przygotowana załoga,
  • samochody w doskonałym stanie technicznym,
  • znajomość terenu,
  • rzetelność

Dla kogo oferta

Przeprowadzki Szczecin to oferta skierowana do osób prywatnych, instytucji, przedsiębiorstw. Klientami mogą być: banki, urzędy, instytucje kulturalne i naukowe, archiwa.

Przeprowadzki Szczecin to również logistyka

Pomagamy w każdym aspekcie związanym z przeprowadzką. W przypadku dużych przeprowadzek takich jak przenosiny siedziby firmy opracowujemy na życzenie klienta logistykę operacji.

Przeprowadzki oraz transport w Szczecinie

 

Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe

Oferta realizacji przeprowadzek w Szczecinie, całej Polsce oraz na terenie państw Europy Zachodniej. Możliwość podstawienia większej ilości pojazdów. Przewozy mebli, sprzętu rtv/agd.

Transport specjalny

Poza tym transport dużych ładunków: maszyn, samochodów, towarów w kontenerach. Transport niskopodwoziowy dla takich ładunków jak maszyny budowlane, samochody ciężarowe. Lawety dla aut osobowych. Możliwość przewozu ładunków ponadgabarytowych, łącznie z zapewnieniem samochodu pilotażowego.

Przeprowadzki Szczecin to rozsądne ceny

Wysoka jakość usług w rozsądnych cenach. Na terenie Szczecina zwykłe przeprowadzki przy pomocą samochodu do 3.t w cenie już od 30 zł. Większe i bardziej złożone zlecenia wyceniane są indywidualnie. Klient otrzymuje pełną wycenę przed realizacją przeprowadzki.

Planujesz przeprowadzkę na obszarze Szczecina, kraju lub Europy Zachodniej? Ta usługa jest dla Ciebie. Sprawnie, szybko i bezpiecznie przeniesiesz się do nowego mieszkania, domu czy tez nowej siedziby firmy.


 

Transport zachodniopomorskie | Przeprowadzki Szczecin | Laweta | Transport niskopodwoziowy